Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kompletacja leków - MAGAZYNIER - Teofilów

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15433)

Aktualnie dla Naszego klienta (Hurtowni farmaceutycznej) poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zbąszyńska

Obowiązki:
  • Obsługa komputera
  • Kompletacja zamówień
Oczekujemy od Ciebie:
  • Gotowości do pracy 3 zmianowej
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Stawka 2500 zł brutto + Premia do 25 % (max. 625 zł brutto) + dodatek 20 % za pracę w nocy
  • Praca 3 zmianowa
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład pracy po pełnych 6 miesiącach pracy
  • Pakiet sportowy OK System dla naszych pracowników
Dodatkowe informacje

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 504-246-424

Gdzie szukać pracy jako Kompletacja leków - MAGAZYNIER - Teofilów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kompletacja leków - MAGAZYNIER - Teofilów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kompletacja leków - MAGAZYNIER - Teofilów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletacja leków - MAGAZYNIER - Teofilów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.