Pracownik magazynu - nie wymagamy doświadczenia / bez UDT

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie; Wołów , dolnośląskie; Brzeg Dolny , dolnośląskie; Lubiąż , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego.

Szukamy Kandydatów, którzy
  • są otwarci na pracę w systemie zmianowym
  • wykonują powierzone obowiązki z zaangażowaniem
  • posiadają uprawnienia na wózki widłowe z UDT, ale nie jest to warunek konieczny
Przyszłe obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego
  • relokacja bloków pianki PUR
Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze zależne od Twoich kompetencji
  • premie miesięczne aż do 20% przysługujące już od początku zatrudnienia
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego, możliwe są przystanki na trasie w wybranych miejscowościach (między innymi Brzeg Dolny, Wołów, Lubiąż)
  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne katy zakupowe - po okresie próbnym
  • sprzęt niezbędny do pracy, odzież roboczą oraz szkolenia wdrażające
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie wstępnym
  • szansa na podniesienia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę Koordynatora Personalnego

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe informacje

Zacznij pracę z nami! WYŚLIJ CV! Na Twoje pytania odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - nie wymagamy doświadczenia / bez UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - nie wymagamy doświadczenia / bez UDT w miejscowości: Lubiąż jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - nie wymagamy doświadczenia / bez UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - nie wymagamy doświadczenia / bez UDT, praca w Lubiąż dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.