Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Głogów Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.


Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i wysokie premie
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla chętnych
  • szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycie cennego doświadczenia
  • terminowe wynagrodzenie oraz przejrzyste warunki współpracy
  • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym

Twoimi zadaniami będą

rozładunek i załadunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie.

Oczekujemy od Ciebie:

uprawnień na wózki widłowe i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Nie wymagamy uprawnień UDT - przygotujemy Cię do ich zdobycia u nas!

Dodatkowe informacje

Co zrobić, aby do nas dołączyć? To proste - WYŚLIJ CV!

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT w miejscowości: Polkowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT, praca w Polkowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.