Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii

Lokalizacja: Oudsbergen , Flandria
Data: 21-08-2019, do końca 5 dni
Praca Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika utrzymania ruchu dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji kompozytów kwarcowych

Zadania na tym stanowisku to konserwacja mechaniczna pojazdów oraz maszyn produkcyjnych, dbanie o dobry stan techniczny budynków oraz udział w projektach związanych z wprowadzaniem usprawnień.


Jeśli cechuje Cię:
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
  • silna motywacja i chęć do pracy
Jeśli oczekujesz:
  • stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenia 15,00 euro brutto/godz.
  • nadgodzin płatanych 22,50 euro za godzinę
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • zorganizowania zakwaterowania i karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Gdzie szukać pracy jako Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii w miejscowości: Oudsbergen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu - 2400,00 euro/mies. - praca w Belgii , praca w Oudsbergen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.