Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Lokalizacja: Ledegem , Flandria
Data: 21-08-2019, do końca 5 dni
Praca Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy zajmującej się obróbką oraz przetwarzaniem warzyw (zarówno gruntowych jak i strączkowych), poszukujemy Kandydatów na stanowisko Sortowacz/ Sortowaczka

Praca na tym stanowisku polega na sortowaniu cebuli oraz innych warzyw gruntowych i strączkowych, jak i na ich pakowaniu przy taśmie produkcyjnej.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie przy sortowaniu (mile widziane)
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym autem
  • chęci oraz motywację do pracy
Jeśli chcesz:
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 11,85 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 17,78 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, pakietu ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,40 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Gdzie szukać pracy jako Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii w miejscowości: Ledegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sortowacz/ Sortowaczka warzyw - od 1400 euro netto za miesiąc - praca w Belgii , praca w Ledegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.