Pracownik magazynowy - 17 zł brutto / jedna zmiana 7-15:15

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Wynagrodzenie: 17PLN / Godzina

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pracy w centralnym magazynie firmy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynowy.

Zapomnij o pracy zmianowej oraz uciążliwych nockach!

Pracuj z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 7- 15:15 i zyskaj więcej czasu dla siebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie również:

  • elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – doskonała opcja m.in. dla osób uczących się
  • stawkę godzinową w wysokości 17 zł brutto oraz wysokie premie miesięczne
  • dla osób chętnych możliwe ekstra płatne nadgodziny
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i wsparcie Koordynatora personalnego
  • szkolenie wdrażające przed podjęciem pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym
Twoje przyszłe zadania to

rozładunek i załadunek towaru (obuwie oraz akcesoria obuwnicze), a także komisjonowanie towaru.

Jedyne czego oczekujemy to

chęć i motywacja do pracy oraz punktualność i odpowiedzialność.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w pracach magazynowych oraz uprawnień na wózki widłowe!

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe informacje

Przekonaj się, że warto z nami pracować – WYŚLIJ swoje CV już teraz!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy - 17 zł brutto / jedna zmiana 7-15:15

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - 17 zł brutto / jedna zmiana 7-15:15 w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy - 17 zł brutto / jedna zmiana 7-15:15 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - 17 zł brutto / jedna zmiana 7-15:15, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.