Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Konstantynów Łódzki , łódzkie; Pabianice , łódzkie; Poddębice , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Łódź , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu.

Szukamy Ciebie jeśli

posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT i jesteś otwarty na pracę zmianą - mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Twoimi zadaniami będą

rozładunek i załadunek towaru, wydawanie towaru dostawcom i rozmieszczanie materiału na magazynie to będą Twoje główne zadania.

Co otrzymujesz w zamian?
  • umowę o pracę od zaraz i perspektywę długofalowej współpracy
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + wysoką premię miesięczną
  • atrakcyjną premię roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14/14-22
  • transport do pracy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic i Poddębic, Konstantynowa Łódzkiego
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • opiekę koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe informacje

Co zrobić, aby do nas dołączyć? WYŚLIJ CV! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.