Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu.


Szukamy Ciebie jeśli

posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT i jesteś otwarty na pracę zmianą - mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. 

Twoimi zadaniami będą

 

rozładunek i załadunek towaru, wydawanie towaru dostawcom i rozmieszczanie materiału na magazynie to będą Twoje główne zadania.

 

Co otrzymujesz w zamian?

  • umowę o pracę od zaraz i perspektywę długofalowej współpracy
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + wysoką premię miesięczną
  • atrakcyjną premię roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14/14-22
  • transport do pracy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic i Poddębic, Konstantynowa Łódzkiego
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • opiekę koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Dodatkowe informacje

Co zrobić, aby do nas dołączyć? WYŚLIJ CV! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604. 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - zapewniamy transport do pracy, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.