Manager zarządzający

LSJ HR Group Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, firmy będącej siecią placówek medycznych, która prężnie się rozwija i zdobywa coraz większą cześć rynku, w związku z czekającymi ją nowymi wyzwaniami poszukujemy osoby która wesprze zarząd firmy w codziennych wyzwaniach.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii firmy
  • Przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących kierunku rozwoju nowych produktów i usług
  • Zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie
  • Wsparcie procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami
  • Codzienne Obowiązki:
    • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa
    • Nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
    • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
    • Podpisywanie umów i dokumentów formalnych
    • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy
    • Opracowanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa
    • Przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
    • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane finanse, zarządzanie przedsiębiorstwem lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem, budżetem, jednostką biznesową
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi, umiejętność nawiązywania relacji, budowania zaufania i autorytetu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu i osiąganiu założonych celów
  • umiejętność przeprowadzania procesów związanych z analizą kosztów, zysków i umiejętność wdrożenia działań maksymalizujących zyski
  • pokora, nastawienie na prace w zespole i współpracę przy osiąganiu celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe zadania, przyjazna atmosfera pracy
  • niezbędne narzędzia
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i przyjazne środowisko wspólnego działania

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Manager zarządzający

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager zarządzający w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager zarządzający Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager zarządzający, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.