Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Manager zarządzający

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Dla naszego Klienta, firmy będącej siecią placówek medycznych, która prężnie się rozwija i zdobywa coraz większą cześć rynku, w związku z czekającymi ją nowymi wyzwaniami poszukujemy osoby która wesprze zarząd firmy w codziennych wyzwaniach.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii firmy
  • Przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących kierunku rozwoju nowych produktów i usług
  • Zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie
  • Wsparcie procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami
  • Codzienne Obowiązki:
    • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa
    • Nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
    • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
    • Podpisywanie umów i dokumentów formalnych
    • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy
    • Opracowanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa
    • Przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
    • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - preferowane finanse, zarządzanie przedsiębiorstwem lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem, budżetem, jednostką biznesową
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi, umiejętność nawiązywania relacji, budowania zaufania i autorytetu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu i osiąganiu założonych celów
  • umiejętność przeprowadzania procesów związanych z analizą kosztów, zysków i umiejętność wdrożenia działań maksymalizujących zyski
  • pokora, nastawienie na prace w zespole i współpracę przy osiąganiu celów
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe zadania, przyjazna atmosfera pracy
  • niezbędne narzędzia
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i przyjazne środowisko wspólnego działania

Gdzie szukać pracy jako Manager zarządzający

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager zarządzający w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager zarządzający Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager zarządzający, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.