Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Brygadzista produkcji - recycling tworzyw

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza , śląskie
Częstochowa , śląskie
Siewierz , śląskie
Zawiercie , śląskie
Data: 19-08-2019, do końca 1 dzień
Praca Brygadzista produkcji - recycling tworzyw

Recycling i gospodarka odpadami, tym się zajmujemy -- lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów!

W końcu dbamy o to, żeby nasz klient nie zaśmiecał sobie głowy tak przyziemnymi sprawami jakimi są odpady.

W związku z tym, że nasza firma się bardzo rozwija (nie wierzysz? sprawdź nas) szukamy osoby na stanowisko: Brygadzista / Mistrz produkcji

Cel i zakres zadań

Dlaczego szukamy:

  • Tworzymy nową linię produkcyjną w zakresie recycligu tworzyw sztucznych

Zakres zadań:

  • Planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych (produkcja polietylenu)
  • Podniesienie wydajności produkcji
  • Raportowanie o produkowanych ilościach
  • Budowanie zespołu (praca w systemie 4 brygadowym)
  • Ustalanie harmonogramu pracy zespołu
Czego w Tobie szukamy:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Brygadzista / Mistrz Produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność tworzenia planów produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Dyspozycyjność

Dodatkowe plusy w rekrutacji zyskasz za:

  • Doświadczenie w pracy związane z przetwarzaniem polietylenu
  • Doświadczenie związane z fotowoltaiką
Co dajemy w zamian:
  • Budowanie zespołu i uruchomienie nowej linii produkcyjnej
  • Samodzielne stanowisko
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • W przyszłości możliwość koordynowania pracy dwóch zakładów produkcyjnych
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w targach 2-3 razy w roku

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Brygadzista produkcji - recycling tworzyw

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brygadzista produkcji - recycling tworzyw w miejscowości: Zawiercie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brygadzista produkcji - recycling tworzyw Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista produkcji - recycling tworzyw, praca w Zawiercie dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.