Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Zele,Belgia , Flandria
Praca Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Car Wrappera dla belgijskiej firmy będącej ekspertem branży poligraficznej.

Zadania na tym stanowisku to przedstawienie Klientowi możliwych rozwiązań, przygotowanie nawierzchni do oklejenia (demontaż wcześniejszego oklejenia, odtłuszczenie), oklejanie elementów samochodu lub całych pojazdów u Klienta.


Jeśli cechuje Cię:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • możliwość wyjazdu własnym autem
Jeśli chcesz:
  • długotrwałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenia w wysokości 14,50 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 21,75 euro brutto za godzinę
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie - nie czekaj, aplikuj!


Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,50 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 129 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Zele,Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Car wrapping - od 14,50 euro/godz. - praca w Belgii, praca w Zele,Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.