Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Ath , Flandria
Praca Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kamieniarza dla belgijskiej firmy będącej ekspertem w zakresie obróbki surowca naturalnego.

Zadania na tym stanowisku to obsługa maszyn tnących surowiec, maszynowe wykończenie surowca oraz praca zespołowa


Jeśli posiadasz:
  • znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy przy użyciu piły lub suwnicy
  • dobrą kondycję fizyczną oraz motywację do pracy
  • możliwość wyjazdu samochodem
Jeśli chcesz:
  • długotrwałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjnej stawki od 13,18 euro brutto/godz. i nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro/godz.
  • prywatnej opieki medycznej i pomocy w organizacji zakwaterowania
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

To znaczy, że idealnie trafiłeś - wyślij swoje CV i rozpocznij pracę razem z nami!


Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
od 13,18 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 87 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Ath jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechaniczna obróbka surowca naturalnego - od 13,18 euro/godz. - praca w Belgii, praca w Ath dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.