Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Lokalizacja: Błonie , mazowieckie;

Firma na rynku od 1998r. Usługi w zakresie napraw blacharsko lakierniczych pojazdów.

Opis stanowiska

Serwis zatrudni blacharzy samochodowych. Praca stała na umowę. Wynagrodzenie 7500 - 9000 zł. tel. 609606529

Wymagania

Wymagane doświadczenie.

Oferujemy

Umowa o pracę

Dodatkowe informacje

tel. 609606529

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Samochód służbowy

System premiowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako BLACHARZ SAMOCHODOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: BLACHARZ SAMOCHODOWY w miejscowości: Błonie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PHU AUTOCENTRUM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako BLACHARZ SAMOCHODOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko BLACHARZ SAMOCHODOWY , praca w Błonie dopasowana do Twoich wymagań.PHU AUTOCENTRUM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Sławomir

609606529

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie