Account Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Account Manager

Firma e-point SA to internetowy software house z blisko 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 6000 - 7000 zł brutto (UoP)

Twoim głównym zadaniem będzie współdziałanie z Account Directorem w obszarze tworzenia relacji z Klientami oraz koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań.

Zadania:
  • spotkania z Klientami (głównie na terenie Warszawy; okazjonalnie spotkania wyjazdowe)
  • budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  • wspieranie realizacji założeń biznesowych Klienta
  • bieżąca obsługa dedykowanych Klientów w zakresie sprzedaży i dostarczania nowych rozwiązań (także poszukiwanie nowych szans sprzedażowych u obecnych Klientów)
  • managerska koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań (współpraca z zespołem technicznym)
  • współpraca z Account Directorem w zakresie rozliczeń i budżetowania Klientów
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (realizacja lub sprzedaż projektu)
  • doświadczenie w pracy w sektorze IT lub pokrewnym (świadomość na czym polega wytwarzanie systemów informatycznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane:
    • doświadczenie sprzedażowe
    • proaktywność
    • umiejętność zjednywania sobie ludzi
    • dokładność i terminowość
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie), w tym idealna znajomość zasad ortografii i gramatyki języka polskiego
    • W pracy na stanowisku Account Managera będą przydatne takie umiejętności jak komunikatywność i budowanie długotrwałych relacji z Klientem. Pozytywne nastawienie do podejmowania różnorodnych działań i otwartość na nowe rozwiązania będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • współpracę z kluczowymi Klientami z branży finansowej
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • dobra lokalizacja(Wierzbno)
  • mozliwość pracy zdalnej
  • wzorowy onboarding
  • parking rowerowy
  • program rozwoju mocnych stron
  • program kształcenia prelegentów
  • szkolenia i konferencje
  • TechTalks, e-point Talks
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • opieka medyczna (Medicover)
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • imprezy integracyjne
  • strefy relaksu
  • gildie zainteresowań
  • kąciki biblioteczne
  • wewnętrzny program poleceń
  • kuchnie z pyszną kawą
  • kultura DevOps
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
Dodatkowe Informacje

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Account Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Account Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy e-point S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Account Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.e-point S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.