Account Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 28 dni
Praca Account Manager

Firma e-point SA to internetowy software house z blisko 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 6000 - 7000 zł brutto (UoP)

Twoim głównym zadaniem będzie współdziałanie z Account Directorem w obszarze tworzenia relacji z Klientami oraz koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań.

Zadania:
  • spotkania z Klientami (głównie na terenie Warszawy; okazjonalnie spotkania wyjazdowe)
  • budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  • wspieranie realizacji założeń biznesowych Klienta
  • bieżąca obsługa dedykowanych Klientów w zakresie sprzedaży i dostarczania nowych rozwiązań (także poszukiwanie nowych szans sprzedażowych u obecnych Klientów)
  • managerska koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań (współpraca z zespołem technicznym)
  • współpraca z Account Directorem w zakresie rozliczeń i budżetowania Klientów
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (realizacja lub sprzedaż projektu)
  • doświadczenie w pracy w sektorze IT lub pokrewnym (świadomość na czym polega wytwarzanie systemów informatycznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane:
    • doświadczenie sprzedażowe
    • proaktywność
    • umiejętność zjednywania sobie ludzi
    • dokładność i terminowość
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie), w tym idealna znajomość zasad ortografii i gramatyki języka polskiego
    • W pracy na stanowisku Account Managera będą przydatne takie umiejętności jak komunikatywność i budowanie długotrwałych relacji z Klientem. Pozytywne nastawienie do podejmowania różnorodnych działań i otwartość na nowe rozwiązania będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • współpracę z kluczowymi Klientami z branży finansowej
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • dobra lokalizacja(Wierzbno)
  • mozliwość pracy zdalnej
  • wzorowy onboarding
  • parking rowerowy
  • program rozwoju mocnych stron
  • program kształcenia prelegentów
  • szkolenia i konferencje
  • TechTalks, e-point Talks
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • opieka medyczna (Medicover)
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • imprezy integracyjne
  • strefy relaksu
  • gildie zainteresowań
  • kąciki biblioteczne
  • wewnętrzny program poleceń
  • kuchnie z pyszną kawą
  • kultura DevOps
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
Dodatkowe Informacje

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Gdzie szukać pracy jako Account Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Account Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy e-point S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Account Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.e-point S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

e-point S.A.

Praca Account Manager, Warszawa