Systems & Network Administrator

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Systems & Network Administrator

Firma e-point SA to internetowy software house z blisko 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 6530 -- 700 zł netto / MD (B2B) | 9000 - 12000 zł brutto (UoP)

Dołącz do Zespołu Hostingu odpowiedzialnego za tworzenie i zarządzanie infrastrukturami sieci i systemów w oparciu o technologie OpenSource wsparte rozwiązaniami komercyjnymi, m.in. dla międzynarodowego systemu e-commerce, autorskiej platformy content management i dedykowanych architektur hostingowych.​

Zadania:
  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury
  • Praca z ciekawymi technologiami
  • kontenery (m.in. Docker, OpenShift)
  • wirtualizacje (m.in. XenServer, KVM)
  • rozwiązania chmurowe (Amazon Web Services, Azure)
  • automatyzacja procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (m.in. Ansible)
  • systemy BSD
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
  • serwery WWW, aplikacji Java
  • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
  • serwery DNS
  • systemy monitoringu i wirtualizacji
  • firewall i routing
  • W pracy na stanowisku Administratora Sieci i Systemów przydatne będą takie cechy charakteru jak komunikatywność, pozytywne podejście do nowych technologii, systematyczność oraz nastwienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyżej jakości.
Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa o świadczenie usług (B2B)
  • dobra lokalizacja(Wierzbno)
  • mozliwość pracy zdalnej
  • wzorowy onboarding
  • parking rowerowy
  • program rozwoju mocnych stron
  • program kształcenia prelegentów
  • szkolenia i konferencje
  • TechTalks, e-point Talks
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • opieka medyczna (Medicover)
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • imprezy integracyjne
  • strefy relaksu
  • gildie zainteresowań
  • kąciki biblioteczne
  • wewnętrzny program poleceń
  • kuchnie z pyszną kawą
  • kultura DevOps
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
Dodatkowe Informacje

TRYB PRACY

  • system zmianowy (zmiana poranna lub popołudniowa)
  • dyżury 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem)

Gdzie szukać pracy jako Systems & Network Administrator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Systems & Network Administrator w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy e-point S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Systems & Network Administrator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Systems & Network Administrator, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.e-point S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.