Test Specialist

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 35 dni
Praca Test Specialist

Firma e-point SA to internetowy software house z blisko 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.

W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 5000 - 6000 zł brutto (UoP)

Dołącz do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania webowego. Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym (programiści, architekci systemów, front-end developerzy, menedżerowie projektu).

Zadania:
  • wykonywanie testów manualnych aplikacji www
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • udział w pracach zespołu projektowego, w tym spotkania z przedstawicielami klienta
Wymagania:
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych (w tym panelu admina)
  • wiedza z zakresu ISTQB
  • znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX)
  • znajomość JIRA
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • podstawowa znajomość protokołu HTTP
  • Mile widziane
    • znajomość CMS
    • znajomość GIT
    • wiedza z zakresu tworzenia scenariuszy i przypadków testowych
    • znajomość SQL
    • znajomość SoapUI lub Postman
    • Aby odnieść sukces w pracy na tym stanowisku, przydatne będą takie cechy charakteru jak chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie testów, komunikatywność i systematyczność oraz nastawienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości.
Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • dobra lokalizacja(Wierzbno)
  • mozliwość pracy zdalnej
  • wzorowy onboarding
  • parking rowerowy
  • program rozwoju mocnych stron
  • program kształcenia prelegentów
  • szkolenia i konferencje
  • TechTalks, e-point Talks
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • opieka medyczna (Medicover)
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • imprezy integracyjne
  • strefy relaksu
  • gildie zainteresowań
  • kąciki biblioteczne
  • wewnętrzny program poleceń
  • kuchnie z pyszną kawą
  • kultura DevOps
  • możliwość ubezpieczenia grupowego

Gdzie szukać pracy jako Test Specialist

Jaka oferta pracy na stanowisku: Test Specialist w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy e-point S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Test Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Test Specialist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.e-point S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

e-point S.A.

Praca Test Specialist, Warszawa