Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start!

Lokalizacja: Błonie , mazowieckie
Data: 21-08-2019, do końca 13 dni
Praca Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start!

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn
  • Praca przy nowoczesnej linii montażowej (produkty elektroniczne)
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
Oczekujemy:
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
Oferujemy:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia bezpośrednio w firmie Delphi
  • Pracę w nowo otwartej, nowocześniej fabryce
  • Wynagrodzenie od 3 200 zł brutto na start
  • Bezpłatny i dogodny transport z Twojej okolicy (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu) dostosowany do pracy zmianowej
  • Odzież roboczą
  • Rozbudowany pakiet socjalny: bezpłatna opieka medyczna w Medicover dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, dofinasowanie na święta i wiele innych
  • Specjalistyczne szkolenia techniczne
  • Lokalizacja: Błonie
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: DEL/PP/AD/08/19

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start! w miejscowości: Błonie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start!, praca w Błonie dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Pracownik produkcji w nowoczesnej fabryce – 3 200 zł brutto na start!, Błonie