Change Manager systemów CXP/IVR

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-08-2019, do końca 20 dni
Praca Change Manager systemów CXP/IVR

Warszawa
NR REF.: 1127112

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Change Manager/Inżynier systemów CXP/IVR (Voice Object)

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze:
    • Customer Experience Platform (Voice Object)
  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów i żądań zmian oraz wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów informatycznych
  • Analiza wymagań użytkowników oraz współudział w tworzeniu koncepcji rozwiązań, ich architektury i projektu technicznego
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie aplikacji CXP
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania zmian oprogramowania
  • Wsparcie w procesie testów i wdrażania nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających działanie aplikacji CXP oraz procesów biznesowych
  • Nadzór nad integracją obszaru CXP z pozostałymi systemami
  • Udział w definiowaniu dobrych praktyk i standardów w powierzonym obszarze oraz metod jej dokumentowania
  • Planowanie pojemości dla aplikacji CXP
Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu lub utrzymaniu systemów informatycznych wspierających procesy wewnętrzne oraz obsługę klienta (systemy: CXP/ Voice Objects / IVR)
  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem i konfigurowaniem systemów IVR, routingu, pracy Call Center, kanałów SMS, USSD oraz aplikacji mobilnych i WWW
  • Znajomość metodologii ITIL oraz zagadnień związanych z Change Managementem
  • Umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych Oracle (SQL, PL/SQL) oraz Cassandy
  • Znajomość narzędzia projektowego Enterprise Architect
  • Podstawowa znajomość:Java, WebServices (SOAP/REST)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Realny wpływ na rozwój biznesu na arenie międzynarodowej

Gdzie szukać pracy jako Change Manager systemów CXP/IVR

Jaka oferta pracy na stanowisku: Change Manager systemów CXP/IVR w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Change Manager systemów CXP/IVR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Change Manager systemów CXP/IVR, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.