Expansion Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Expansion Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, w związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy aktualnie osoby, która obejmie stanowisko Expansion Manager.

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżące wyszukiwanie terenów lub lokalizacji inwestycyjnych, przeprowadzanie procesów związanych z oceną oraz analizą rynku nieruchomości pod względem potencjału sprzedaży, weryfikację stanu prawnego, negocjacje z właścicielami, aż po finalizację transakcji.

U Kandydatów zwracamy uwagę na
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze retail
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
Nasz Klient Zapewnia
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego, przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Expansion Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Expansion Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Expansion Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Expansion Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Devire

Praca Expansion Manager, Warszawa

Ogłoszenia Pracodawcy