Expansion Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 35 dni
Praca Expansion Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, w związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy aktualnie osoby, która obejmie stanowisko Expansion Manager.

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżące wyszukiwanie terenów lub lokalizacji inwestycyjnych, przeprowadzanie procesów związanych z oceną oraz analizą rynku nieruchomości pod względem potencjału sprzedaży, weryfikację stanu prawnego, negocjacje z właścicielami, aż po finalizację transakcji.

U Kandydatów zwracamy uwagę na
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze retail
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
Nasz Klient Zapewnia
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego, przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów

Gdzie szukać pracy jako Expansion Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Expansion Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Expansion Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Expansion Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.