Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 17-08-2019, do końca 29 dni
Praca Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193)

Opis stanowiska
  • projektowanie analogowych i cyfrowych układów elektronicznych z dziedziny M2M
  • modelowanie i symulacja opracowanych rozwiązań
  • montaż i uruchamianie prototypów urządzeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • udział w badaniach oraz innych czynnościach związanych z wprowadzeniem wyrobów do produkcji
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, telekomunikacja)
  • minimum 2
  • letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • specjalistyczna wiedza w zakresie projektowania układów analogowych i cyfrowych
  • umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i proponowania rozwiązań
  • znajomość oprogramowania do projektowania obwodów drukowanych (Pads PCB, Altium Designer)
  • umiejętność posługiwania się lutownicą (SMD, THT) oraz sprzętem pomiarowym
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • praca w firmie należącej do czołówki firm branży telemetrii
  • rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor Elektronik (nr ref.: 10193), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.