Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.


Przystanek praca!

Marzy Ci się praca w miejscu, do którego będziesz mógł dojechać tramwajem?

 

Jasne, pracuj z nami na produkcji przy segregacji śrubek i wkrętów.

 

Nie wymagamy wiele, wystarczy nam Twoje pozytywne nastawienie i chęci do pracy!

 

Nasza firma znajduje się w centrum, przy poznańskim stadionie, pracujemy od poniedziałku do piątku, a weekendy odpoczywamy.

 

Wraz ze świetną lokalizacją, możemy zaproponować Ci 14,70 brutto na godzinę, solidne premie, a także umowę zlecenie.

 


Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Zgłoś do nas swoją kandydaturę a potem wsiądź w tramwaj i wysiądź na przystanku praca – czekamy na Ciebie!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl 

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.