Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.


Przystanek praca!

Marzy Ci się praca w miejscu, do którego będziesz mógł dojechać tramwajem?

 

Jasne, pracuj z nami na produkcji przy segregacji śrubek i wkrętów.

 

Nie wymagamy wiele, wystarczy nam Twoje pozytywne nastawienie i chęci do pracy!

 

Nasza firma znajduje się w centrum, przy poznańskim stadionie, pracujemy od poniedziałku do piątku, a weekendy odpoczywamy.

 

Wraz ze świetną lokalizacją, możemy zaproponować Ci 14,70 brutto na godzinę, solidne premie, a także umowę zlecenie.

 

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Zgłoś do nas swoją kandydaturę a potem wsiądź w tramwaj i wysiądź na przystanku praca – czekamy na Ciebie!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań Pracownikiem Produkcyjnym - 14,70 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.