Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Gądki , wielkopolskie
Luboń , wielkopolskie
Jaryszki , wielkopolskie
Tulce , wielkopolskie
Praca Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy od lat specjalizującej się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier.


Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!
  • Proponujemy Ci objęcie stanowiska Magazyniera, który będzie zajmował się obsługą wózka widłowego oraz pozostałymi pracami magazynowymi.
  • W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz pracę w stabilnym środowisku, umowę o pracę oraz solidne wynagrodzenie w wysokości od 3 100 do 3 400 zł brutto. Dodatkowo oferujemy premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł brutto.
  • Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz stałe wsparcie koordynatora.
Kogo zapraszamy do współpracy?

Szukamy osoby, która wyraża chęć pracy w systemie trzyzmianowym oraz posiada uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Tylko tyle!


Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Masz wątpliwości? Zadzwoń – 508 351 455

Wynagrodzenie
3100 - 3400 brutto PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 126 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie w miejscowości: Tulce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe - umowa o pracę + premie, praca w Tulce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.