Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Lokalizacja: Ichtegem , Flandria
Data: 16-08-2019, do końca 1 dzień
Praca Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w przetwórstwie oraz produkcji wędlin i wyrobów mięsnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Wędliniarz.

Praca na tym stanowisku polega na produkcji szynki gotowanej, okrawaniu i cięciu na kawałki mięsa wieprzowego jak i wykonywaniu czynności związanych z nastrzykiwaniem, masowaniem, napełnianiem oraz gotowaniem i schładzaniem.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie jako wędliniarz/ rzeźnik
  • umiejętność pracy z nożem
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym autem
Oferujemy
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 21,23 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

 

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś! Wyślij do Nas swoje CV!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień


Gdzie szukać pracy jako Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii , praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.