Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Lokalizacja: Ichtegem , Flandria
Praca Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w przetwórstwie oraz produkcji wędlin i wyrobów mięsnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Wędliniarz.

Praca na tym stanowisku polega na produkcji szynki gotowanej, okrawaniu i cięciu na kawałki mięsa wieprzowego jak i wykonywaniu czynności związanych z nastrzykiwaniem, masowaniem, napełnianiem oraz gotowaniem i schładzaniem.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie jako wędliniarz/ rzeźnik
  • umiejętność pracy z nożem
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym autem
Oferujemy
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 21,23 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

 

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś! Wyślij do Nas swoje CV!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 88 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wędliniarz/ Masarz - od 1700 euro netto za miesiąc - praca w Belgii , praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.