Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Konstantynów Łódzki , Polska
Zgierz , łódzkie
Pabianice , łódzkie
Poddębice , Polska
Data: 16-08-2019, do końca 8 dni
Praca Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku magazynier.

Kogo szukamy?

Kandydatów z uprawnieniami na wózki widłowe z UDT. Nie wymagamy doświadczenia!

Jakie będą Twoje obowiązki?

Rozładunek i załadunek towaru, wydawanie towaru dostawcom i rozmieszczanie materiału na magazynie to będą Twoje główne zadania.

Co otrzymujesz w zamian?
  • umowę o pracę od zaraz i perspektywę długofalowej współpracy
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + wysoką premię miesięczną
  • atrakcyjną premię roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-, 2- lub 3 -zmianowym - wybierz zmianę dogodną dla Ciebie
  • bezpłatny transport do pracy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic i Poddębic, Konstantynowa Łódzkiego
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • opiekę koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Aby do nas dołączyć już teraz WYŚLIJ swoje CV!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport w miejscowości: Poddębice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - zapewniamy bezpłatny transport , praca w Poddębice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie