Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca klienta. Praca dla energicznych/dynamicznych. Bez doświadczenia!

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie;
Obowiązki:
  • Badanie potrzeb Klientów
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie bieżących wyników prac
  • Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Preferowane dynamiczne osoby nawet bez doświadczenia
  • Chęć nauki i rozwoju oraz gotowość zaangażowania w wykonywane prace
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem
  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnych działań
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja sprzedażowa)
  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
  • Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu
  • Elastyczny grafik pracy- sam decydujesz kiedy pracujesz
  • Możliwość szybkiego awansu

Gdzie szukać pracy jako Doradca klienta. Praca dla energicznych/dynamicznych. Bez doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta. Praca dla energicznych/dynamicznych. Bez doświadczenia! w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca klienta. Praca dla energicznych/dynamicznych. Bez doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta. Praca dla energicznych/dynamicznych. Bez doświadczenia!, praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.