Praca biurowa z językiem francuskim- poziom A2+

Cyclad Sp. z o.o. Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy osób, które posiadają dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, ciekawią ich nowe technologie oraz znają język francuski Nie wymagamy wyspecjalizowanego doświadczenia, nauczymy wszystkiego co potrzebne do pracy u nas. Przyjdź, zobacz, przekonaj się!


Twoje zadania:

Zadania na tym stanowisku są związane z analizą przychodzących informacji, realizowanie zadań w oparciu o procedury, kontakt z działem we Francji. Pracujemy dla dużych firm francuskich takich jak banki, firmy telekomunikacyjne, supermarkety i wiele innych. Język francuski jest wykorzystywany na co dzień, ponieważ pracuje się z dokumentacją w j. francuskim i kontaktuje z ekipami we Francji. Jest to komunikacja mailowa i telefoniczna (10-20%). Nie jest to typowa ’praca na telefonie’, a praca w której jesteśmy odpowiedzialni za bieżące rozwiązywanie przypadków i utrzymanie poprawnego funkcjonowania narzędzi (systemów i aplikacji) wykorzystywanych przez firmę. Zapewniamy całkowite wdrożenie do pracy oraz wsparcie w kolejnych miesiącach.

Co musisz wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

 • Posiadać komunikatywną znajomość j. francuskiego (poziom min. A2+ lub więcej)
 • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)
 • Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera (Windows, MS Office Być dyspozycyjny/a do pracy
 • Być dyspozycyjny/a do pracy:
 • albo min. 4 dni w tygodniu, praca w systemie zmianowym (dyspozycyjność cały dzień, zmiany między pndz. a ndz.)
 • albo 8h x 5 dni (pndz-pt, sporadycznie weekend)

Dlaczego warto pracować u nas?

 • Jesteśmy otwarci na różne osoby, nie ważne czy jeszcze studiujesz, pracujesz dodatkowo, szukasz pierwszej pracy czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego
 • Oferujemy umowę o pracę na pełen etat z możliwością ustalenia elastycznego grafiku umożliwiającego godzenie innych aktywności (studia, dodatkowe zajęcia, prace dorywcze, itd.)
 • Otrzymujesz prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
 • Możesz uczęszczać na bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i/lub angielskiego
 • Możesz zyskać cenne doświadczenie zawodowe w branży IT oraz wiele innych umiejętności przydatnych w każdej branży
 • Masz realne i różne możliwości dalszego rozwoju zawodowego, dzięki możliwościom zmian, realizacji nowych zadań, wielu szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym (miękkim jak i twardym)
 • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, nieformalnej strukturze organizacyjnej, a także w międzynarodowym zespole

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca biurowa z językiem francuskim- poziom A2+

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca biurowa z językiem francuskim- poziom A2+ w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca biurowa z językiem francuskim- poziom A2+ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca biurowa z językiem francuskim- poziom A2+, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Support Analyst

Katowice, śląskie


Data Scientist

Katowice, śląskie