Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży

ROSKO Anna Rosmus Pyskowice Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

ROSKO - firma z branży budowlanej zajmująca się wykonaniem posadzek przemysłowych, działająca na rynku od 9lat, prężnie rozwijajaca się.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do działu ofertowania oraz realizacji kontraktów.  Osoba zatrudniona w tym dziale będzie zajmowac się  analizowaniem dokumentacji projektowej, sporządzaniem ofert, ew. pozyskiwaniem klienta, sporządzaniem dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Mile widziana znajomość branży budowlanej i AutoCAD oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagan znajomość Pakietu MS Office, znajomość rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy odpowiednio doposażone stanowisko pracy, samochód służbowy, mozliwość rozwoju oraz miłą i przyjazną atmosferę. Proponujemy również umowę o pracę oraz dobre wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży w miejscowości: Pyskowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ROSKO Anna Rosmus lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży, praca w Pyskowice dopasowana do Twoich wymagań.ROSKO Anna Rosmus praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Marcin Krzysik

oferty@rosko-posadzki.pl

720888248

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie