Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży

Lokalizacja: Pyskowice , śląskie;

ROSKO - firma z branży budowlanej zajmująca się wykonaniem posadzek przemysłowych, działająca na rynku od 9lat, prężnie rozwijajaca się.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do działu ofertowania oraz realizacji kontraktów.  Osoba zatrudniona w tym dziale będzie zajmowac się  analizowaniem dokumentacji projektowej, sporządzaniem ofert, ew. pozyskiwaniem klienta, sporządzaniem dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Mile widziana znajomość branży budowlanej i AutoCAD oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagan znajomość Pakietu MS Office, znajomość rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy odpowiednio doposażone stanowisko pracy, samochód służbowy, mozliwość rozwoju oraz miłą i przyjazną atmosferę. Proponujemy również umowę o pracę oraz dobre wynagrodzenie.

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System Premiowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży w miejscowości: Pyskowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ROSKO Anna Rosmus lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży, praca w Pyskowice dopasowana do Twoich wymagań.ROSKO Anna Rosmus praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
ROSKO Anna Rosmus

Praca Inzynier budowy/ kosztorysant/specjalista ds sprzedaży, Pyskowice

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Marcin Krzysik

oferty@rosko-posadzki.pl

720888248

rosko-posadzki.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie