Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter płyt k/g

Lokalizacja: Alpy francuskie , Francja;

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko: Monter płyt k/g

Zadania:
  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
  • mile widziane ekipy z własnym autem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - projekt długoterminowy;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2100 - 2500 euro netto;
  • stawka godzinowa 11 euro netto;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

Gdzie szukać pracy jako Monter płyt k/g

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter płyt k/g w miejscowości: Alpy francuskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter płyt k/g Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter płyt k/g, praca w Alpy francuskie dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.