Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie , dolnośląskie;

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
  • Wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania jakością (Normy ISO 9000/9001/14001),
  • Zarządzanie jakością przy montażu i produkcji wyrobów,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości dla wewnętrznych i zewnętrznych procesów oraz nadzór i zarządzanie nimi,
  • Promowanie i utrzymanie istotnych programów jakości i metod (Lean 6 sigma, 8D itd.) w celu zapewnienia stałych ulepszeń,
  • Optymalizacja jakości,
  • Utrzymanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności systemów, operacji i odpowiedzi od klienta,
  • Odpowiedzialność za planowanie, egzekwowanie i działania następcze po audytach jakości,
  • Koordynowanie szczególnych wymagań klienta - procedur, specyfikacji i instrukcji,
  • Inicjowanie procesów, technologii i ludzi zorientowanych na zmianę jako doradca ds. jakości,
  • Rozpowszechnia Lean Culture w organizacji.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne,
  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako specjalista ds. jakości/ doświadczenie w produkcji elektronicznej/elektromechanicznej w branży w automotive będzie zaletą,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania jakością,
  • Dysponujesz praktyczną i aktualną wiedza na temat narzędzi jakości,
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Jesteś gotowy do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Posiadasz zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Jesteś kreatywny i otwarty na nowości,
  • Posiadasz umiejętności mentorskie i potrafisz budować zgrany zespół,
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych,
  • Twoim hobby jest sport lub sztuka.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w rozwijającej się firmie, która jest wiodącym producentem kompletnych systemów do pojazdów elektrycznych,
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Prywatną opieke zdrowotna, ubezpieczenie na życie dla pracowników,
  • Pakiet socjalny.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Jakości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Jakości w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Jakości, praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Jakości, Bielany Wrocławskie