Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - dystrybutora marek premium w branży stolarki otworowej - osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
  • organizacja i spotkania z klientami,
  • kontakt z klientem, przygotowywanie ofert, podpisywanie umów, składanie i kontrola zamówień,
  • pozyskiwanie i współpraca z projektantami/architektami na terenie województwa dolnośląskiego,
  • utrzymywanie kontaktu z klientem,
  • obsługa dokumentów i praca biurowa.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie kontaktu z projektantami i architektami,
  • Potrafisz dobrze organizować sobie pracę,
  • Znasz pakiet Office,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B, własne auto będzie dodatkowym atutem,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Jesteś komunikatywny i sumienny.
Pracodawca oferuje:
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój z zakresu pracy z klientem,
  • Atrakcyjny system prowizyjny,
  • Możliwość otrzymania nagród za dobre wyniki w pracy,
  • Każdy dzień w pracy wygląda inaczej.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży, Wrocław