Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy realizującej inwestycje z zakresu inżynierii środowiska - osoby do pracy na stanowisku: Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • koordynowanie i nadzorowanie realizacji robót w oparciu o dokumentację techniczną,
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy, pracownikami, a także podwykonawcami,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • udział w procesie wyboru, a następnie kontrolowanie podwykonawców w zakresie realizowanych prac na budowie zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • realizacja robót zgodnie z założonym harmonogramem w oparciu o ustalony budżet projektu,
  • opracowywanie raportów z prac budowlanych, a także przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej budowy.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe - Inżynieria Środowiska lub jesteś w trakcie studiów,
  • interesujesz się branżą HVAC,
  • znasz programy do kosztorysowania i projektowania,
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer m.in środowisko MS Office,
  • cechują Cię: wysoka motywacja do pracy, kreatywność i zaangażowanie.
Osobie zatrudnionej pracodawca oferuje:
  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Budowy (instalacje sanitarne) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Budowy (instalacje sanitarne) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Budowy (instalacje sanitarne), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Inżynier Budowy (instalacje sanitarne), Wrocław