Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomocnik ustawiacza wtryskarki - od 3 000 zł brutto

Lokalizacja: Myszków , śląskie;

W związku z dynamicznym rozwojem PowerJobs poszukuje dla swojego kluczowego Klienta Kandydatów do pracy w Myszkowie na stanowisku: Pomocnik ustawiacza wtryskarki

Jakie zadania czekają na Pracownika?
  • Dostarczanie materiałów na stanowiska produkcyjne,
  • Odbieranie gotowych produktów z linii produkcyjnej oraz bieżąca kontrola ilościowa,
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach produkcyjnych oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.
Czego oczekujemy od Kandydatów?
  • Gotowości do lekkiej pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • Wysokiej motywacji do pracy i zaangażowania,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
Co oferuje PowerJobs?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Początkowe wynagrodzenie 16,65 zł brutto/godzinę + dodatek + premie,
  • Pracę według grafiku w systemie czterobrygadowym na terenie Myszkowa,
  • Możliwość długofalowej współpracy oraz rozwoju zawodowego.

Gdzie szukać pracy jako Pomocnik ustawiacza wtryskarki - od 3 000 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomocnik ustawiacza wtryskarki - od 3 000 zł brutto w miejscowości: Myszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomocnik ustawiacza wtryskarki - od 3 000 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik ustawiacza wtryskarki - od 3 000 zł brutto, praca w Myszków dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.