Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista Scala

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Programista Scala

Zadania:
  • udział w projekcie badawczo - rozwojowym,
  • projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności,
  • zaangażowanie w pracę zespołu.
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu w języku Scala,
  • mile widziane doświadczenie w Akka, Kafka, Java, Python, w przetwarzaniu strumieniowym, Domain Driven Design,
  • samodzielność i gotowość do poszukiwania rozwiązań.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Programista Scala

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista Scala w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista Scala Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista Scala, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.