Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta, sprzedawcy systemów diagnostycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier


Chcesz zostać Magazynierem...

.... ale nie posiadasz dużego doświadczenia?

Dobrze trafiłeś/aś! My zwracamy uwagę na ambicje i dokładność w pracy!

 

Dołącz do naszego zespołu i zajmuj się relokacją towarów w firmie specjalizującej się w dystrybucji odczynników.

 

Gwarantujemy Ci możliwość rozwoju, stawkę 18 zł/h brutto a także szybkie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

 

Czekamy na Ciebie na poznańskich Jeżycach – po pracy będziesz mógł/mogła dotrzeć bez problemu do każdego miejsca w mieście!


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Zainteresowany? Aplikuj zanim inni to zrobią!

Czekamy na Ciebie pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 133 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy poszukiwany - 18 zł/h brutto!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.