Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Lokalizacja: Gądki , wielkopolskie
Robakowo , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Praca Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta z branży tapicerskiej poszukujemy Kandydatów do pracy w Robakowie/ Gądkach na stanowisku Pracownik Pomocniczy.


Tylko u nas jest to możliwe!

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Pomocniczy na produkcji mebili.

Będziesz odpowiedzialny/a za ubieranie poduch meblowych, kompletację drewnianych elementów przed montażem mebla i inne prace pomocnicze, a co najważniejsze stopniowo będziesz poszerzał/ała swoje kompetencje!

 

Twoja przygoda z naszą firmą rozpocznie  się od 3-miesięcznego okresu próbnego, podczas którego będziesz rozwijał/ła swoje umiejętności.

Na Etapie pierwszym oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stawkę 20 zł/h brutto (16 zł/h brutto podstawy + 4 zł/h brutto premii);
  • darmowe obiady.

 

Po okresie próbnym masz szansę przejść na stanowisko specjalistyczne z nową stawką 24-28 zł/h brutto oraz pakietem benefitów, takich jak:

  • dofinansowanie do dojazdów;
  • darmowe napoje;
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej.
Wymagania

CV


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Postaw na rozwój, zgłoś się do nas i rozpocznij ciekawą pracę w doborowym towarzystwie!

Dodatkowych informacji udzielimy Ci pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 85 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym! w miejscowości: Kórnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!, praca w Kórnik dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.