Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Lokalizacja: Gądki , wielkopolskie
Robakowo , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Data: 13-08-2019, do końca 21 dni
Praca Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta z branży tapicerskiej poszukujemy Kandydatów do pracy w Robakowie/ Gądkach na stanowisku Pracownik Pomocniczy.


Tylko u nas jest to możliwe!

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Pomocniczy na produkcji mebili.

Będziesz odpowiedzialny/a za ubieranie poduch meblowych, kompletację drewnianych elementów przed montażem mebla i inne prace pomocnicze, a co najważniejsze stopniowo będziesz poszerzał/ała swoje kompetencje!

 

Twoja przygoda z naszą firmą rozpocznie  się od 3-miesięcznego okresu próbnego, podczas którego będziesz rozwijał/ła swoje umiejętności.

Na Etapie pierwszym oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stawkę 20 zł/h brutto (16 zł/h brutto podstawy + 4 zł/h brutto premii);
  • darmowe obiady.

 

Po okresie próbnym masz szansę przejść na stanowisko specjalistyczne z nową stawką 24-28 zł/h brutto oraz pakietem benefitów, takich jak:

  • dofinansowanie do dojazdów;
  • darmowe napoje;
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej.
Wymagania

CV


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Postaw na rozwój, zgłoś się do nas i rozpocznij ciekawą pracę w doborowym towarzystwie!

Dodatkowych informacji udzielimy Ci pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym! w miejscowości: Kórnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!, praca w Kórnik dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Rozwijaj swoją karierę w szybkim tempie, od Pracownika Pomocniczego do Specjalisty - aż 20 zł/h brutto na okresie próbnym!, Gądki Robakowo Kórnik


.
Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Elżbieta Cofta

e.cofta@ksservice.pl

503075956

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Оператор машин

Szczecin, zachodniopomorskie


Regionalny Specjalista ds. Rekrutacji

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie


Оператор преса

Poznań, wielkopolskieOgłoszenia Pracodawcy