Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc!

Lokalizacja: Antoninek , wielkopolskie
Poznań , wielkopolskie
Praca Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc!

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier. / Sekwencjoner


Zostań naszym bohaterem!

Szukamy śmiałka, który podejmie się zadań Sekwencjonera/Magazyniera!

Wystarczy, że posiadasz doświadczenie w pracy fizycznej, najlepiej na magazynie i jesteś chętny do pracy na trzy zmiany w dynamicznym środowisku.

 

Dla naszych bohaterów przygotowaliśmy pakiet benefitów:

wynagrodzenie 2970 zł brutto, premie 240 zł;

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

wsparcie zawsze pozytywnie nastawionych opiekunów i pakiet szkoleń!

 

Czekamy na Ciebie! 

Wymagania

CV


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje CV!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 303 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Bohater magazynu poszukiwany - zyskaj nawet 3200 zł brutto za miesiąc! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.