Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Plewiska , wielkopolskie
Praca Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów z branży sprzedaży maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.


Marzy Ci się lekka i przyjemna praca?

Świetnie, z nami spełnienie tych marzeń jest możliwe!

Zapewnimy Ci solidne wynagrodzenie 18 zł/h brutto, umowę zlecenie i pracę w świetnym towarzystwie, a to wszystko w atrakcyjnej lokalizacji na Plewiskach w Poznaniu.

Dołącz do nas i zajmuj się czyszczeniem części maszyn przeznaczonych do malowania!

Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą Twoje chęci i zaangażowanie!


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Daj sobie szansę na nową pracę już dziś! Aplikuj – to proste!

Na wszystkie pytania odpowiadamy pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 94 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto! w miejscowości: Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwacja maszyn na produkcji - praca bez doświadczenia, 18 zł/h brutto! , praca w Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.