Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-08-2019, do końca 25 dni
Praca Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191)

Opis stanowiska
  • nadzór nad pracą działu konstrukcyjnego
  • projektowanie nowych produktów oraz modernizacja istniejących
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji seryjnej
  • nadzór nad badaniami rozwojowymi
  • nadzór nad technologiami
  • wsparcie techniczne dla Działu Produkcji
  • raportowanie prac Działu Konstrukcyjnego
  • udział w targach branżowych
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale R&D
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • komunikacja z kontrahentami
  • znajomość systemów klasy ERP
  • mile widziany ERP XL
  • biegła znajomość programów CAD: AutoCAD i SolidWorks
  • doświadczenie we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie produkcyjno
  • handlowym
  • umiejętność budowania i efektywnego zarządzania zespołem
  • uporządkowanie, profesjonalizm, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • motywacyjny system wynagrodzeń (premia uznaniowa)
  • karta Benefit System
  • szkolenia rozwojowe
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu R&D (nr ref.: 10191), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.