Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-08-2019, do końca 19 dni
Praca Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192)

Opis stanowiska
  • rozliczanie produkcji pod kątem zużycia surowców
  • kompleksowe planowanie oraz obsługa procesu produkcji części zamiennych
  • obsługa systemowa zleceń produkcyjnych
  • generowanie dokumentów rozliczeń magazynowych oraz produkcyjnych
  • wprowadzanie i analiza inwentaryzacji oraz wyjaśnianie niezgodności z nią związanych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • min. 2
  • letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i sumienność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/
  • motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • kartę Benefit System
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • świąteczne bonusy
  • program rabatowy dla pracowników
  • bezpłatny parking dla samochodów pracowników

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Produkcji (nr ref.: 10192), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.