Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Plewiska , wielkopolskie
Praca Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie!

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.


Potrzebna Ci praca od zaraz?

Zgłoś się do nas!

Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za czyszczenie części maszyn produkcyjnych!

Martwisz się, że nie podołasz? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj i zyskaj – wynagrodzenie 18 zł/h brutto, współpracę na podstawie umowy zlecenie i wiele nowego doświadczenia, które będziesz mógł/mogła wykorzystać na dalszej drodze zawodowej!

Wymagania

CV


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś! Czekamy pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 95 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie! w miejscowości: Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwacja maszyn na produkcji - dołącz do świetnego zespołu i zyskaj nawet 3024 zł brutto miesięcznie! , praca w Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.