Wyszukaj spośród 9540 ofert pracy

Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii

Lokalizacja: Ledegem , Flandria
Data: 12-08-2019, do końca 17 dni
Praca Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy zajmującej się obróbką oraz przetwarzaniem warzyw (zarówno gruntowych jak i strączkowych), poszukujemy Kandydatów na stanowisko Sortowanie/ Pakowanie warzyw

Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej: pracownik odpowiada za sortowanie cebuli oraz innych warzyw gruntowych i strączkowych, jak i za ich pakowanie do odpowiednich skrzynek.


Jeśli możesz pochwalić się:
  • doświadczeniem w pracy przy żywności (mile widziane)
  • dobrą znajomością języka angielskiego
  • możliwością wyjazdu własnym autem
  • chęcią oraz motywacją do pracy
Jeśli chcesz:
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 11,85 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 17,78 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, pakietu ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
11,85 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Gdzie szukać pracy jako Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii w miejscowości: Ledegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy warzywach (sortowanie) - od 11,85 euro brutto za godzinę - praca w Belgii , praca w Ledegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii