Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Wiry , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Luboń , wielkopolskie
Komorniki , wielkopolskie
Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w prywatnym Przedszkolu w Wirach, k. Poznania.


Postaw z nami pierwsze kroki w opiece nad Przedszkolakami.

Jeśli Twoja kariera pedagogiczna dopiero raczkuje my pomożemy Ci ją rozwinąć.

 

Zostań pracownikiem naszej placówki i razem z naszymi wychowankami ciesz się zabawą każdego dnia.

 

Specjalizacja z wychowania przedszkolnego/ wczesnoszkolnego (lub bycie w trakcie jej uzyskiwania) i radość płynąca z opieki nad dziećmi to nasze jedyne wymagania.

 

Oprócz chwil pełnych uśmiechu i radości zapewnimy Ci stawkę wynagrodzenia, której wysokość możesz z nami wynegocjować.

 

 

Wymagania

CV

CV


Elastyczne godziny pracy

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany:

  • 06:30 - 14:30
  • 10:00 - 18:00

 

Zaaplikuj już dziś :) Nie możemy się doczekać, żeby Cię bliżej poznać!  

Więcej szczegółów chętnie opowiem pod numerem 508 351 455.

Oferta jest ważna jeszcze 97 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia, praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.