Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wsparcie Administracyjne w dziale płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 09-08-2019, do końca 1 dzień
Praca Wsparcie Administracyjne w dziale płac

Numer referencyjny: EK/22/08/WA1

Mamy zadania dla Ciebie:
  • Porządkowanie/tworzenie teczek personalnych pracowników
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Wysyłka dokumentów
  • Przygotowywanie pism
  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
  • Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych
Zachęcamy do aplikowania osoby, które:
  • Dobrze posługują się programem Excel
  • Odznaczają się sumiennością i dokładnością
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem:)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco Poland do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od pon do pt w godzinach 7-15, 8-16 lub 9-17
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Lokalizacja Mokotów

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Wsparcie Administracyjne w dziale płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wsparcie Administracyjne w dziale płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wsparcie Administracyjne w dziale płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wsparcie Administracyjne w dziale płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.