Samodzielny/a Księgowy/a

Lokalizacja: Płock , mazowieckie
Data: 09-08-2019, do końca 7 dni
Praca Samodzielny/a Księgowy/a

Numer referencyjny: SK/08/2019/PLO/AZ

Zadania:
  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów;
  • Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT), w tym na podstawie ksiąg rachunkowych prowadzonych przez Klienta;
  • Przygotowywanie raportów księgowych i sprawozdań finansowych;
  • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych;
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej B1)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel)
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz analitycznego myślenia;
  • Sumienność oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju i awansu;
  • Elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia na część etatu;
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami;
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych (kursy w SkwP, ACCA, doradca podatkowy), finansowanie kursów z języka angielskiego.

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny/a Księgowy/a

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny/a Księgowy/a w miejscowości: Płock jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny/a Księgowy/a Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a, praca w Płock dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Samodzielny/a Księgowy/a, Płock