Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Konstantynów Łódzki , łódzkie; Pabianice , łódzkie; Poddębice , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynowy.


Kandydacie!

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i jesteś otwarty na pracę dwu- lub trzyzmianową? Jeśli tak – mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Nie musisz mieć doświadczenia! Dla nas liczą się chęć do pracy i zaangażowanie!

Sprawdź, co zyskasz!

Dostarczymy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze i naładujemy wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji! Załadujemy pracę od poniedziałku do piątku, a jeśli starczy miejsca i chęci – będziesz mógł zarobić dwa razy tyle w dodatkowych godzinach. Do kompletu dołożymy możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej. Dowieziemy Cię bezpłatnie do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Twoje przyszłe wyzwania

Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru oraz jego prawidłowe rozlokowanie. Jesteś niezbędny, aby produkcja działała bez zarzutu – dostarczysz towar i odbierzesz gotowy produkt. Nie może Cię zabraknąć!

Dodatkowe informacje

Nie magazynuj swojego doświadczenia – dołącz do nas i wykorzystaj je w praktyce! WYŚLIJ swoje CV już teraz!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Darmowy transport

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki w miejscowości: Poddębice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki, praca w Poddębice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.