Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynowy.


Kandydacie!

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i jesteś otwarty na pracę dwu- lub trzyzmianową? Jeśli tak – mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Nie musisz mieć doświadczenia! Dla nas liczą się chęć do pracy i zaangażowanie!

Sprawdź, co zyskasz!

Dostarczymy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze i naładujemy wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji! Załadujemy pracę od poniedziałku do piątku, a jeśli starczy miejsca i chęci – będziesz mógł zarobić dwa razy tyle w dodatkowych godzinach. Do kompletu dołożymy możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej. Dowieziemy Cię bezpłatnie do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Twoje przyszłe wyzwania

Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru oraz jego prawidłowe rozlokowanie. Jesteś niezbędny, aby produkcja działała bez zarzutu – dostarczysz towar i odbierzesz gotowy produkt. Nie może Cię zabraknąć!

Dodatkowe informacje

Nie magazynuj swojego doświadczenia – dołącz do nas i wykorzystaj je w praktyce! WYŚLIJ swoje CV już teraz!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki w miejscowości: Poddębice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - bezpłatny transport / wysokie zarobki, praca w Poddębice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.