Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188)

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie
Data: 06-08-2019, do końca 17 dni
Praca Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188)

Opis stanowiska
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez: osobistą, telefoniczną i e
  • mailową sprzedaż produktów
  • fachowe doradztwo dla Klientów w zakresie doboru produktów przemysłowych
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • prowadzenie działań marketingowych
  • udział w branżowych targach i konferencjach
  • realizacja celów sprzedażowych i raportowanie
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania
  • prawo jazdy kat. B oraz szczera chęć do częstej jazdy samochodem
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • łatwość nawiązywania kontaktów, wytrwałość, wysoka kultura osobista
  • gotowość do związania się z firmą na dłużej
  • samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacji pracy
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
Oferujemy
  • stały dochód podstawowy (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin) plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku przemysłowym (bez limitu)
  • ubezpieczenie grupowe
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, drukarkę
  • wsparcie asystenckie Call Center BOK oraz narzędzia prospectingowe
  • dostępność leadów
  • program szkoleń technicznych i sprzedażowych dopasowany do potrzeb
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
  • dodatkowo dla najlepszych wyjazdy na targi, konferencje i inne nagrody

Gdzie szukać pracy jako Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188) w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188), praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

BDI

Praca Sales Representatives / Przedstawiciel Handlowy (nr ref.: 10188), Rzeszów