Technik / Serwisant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-08-2019, do końca 4 dni
Praca Technik / Serwisant

Numer referencyjny: T/06/2019/wa2/am

Zakres obowiązków:
  • serwis urządzeń elektronicznych (drukarki etykiet, terminale mobilne, czytniki kodów)
  • obsługa reklamacji (diagnoza i naprawa sprzętu)
  • konfiguracja urządzeń do potrzeb klienta
  • wsparcie techniczne i doradztwo klientom
Oczekujemy:
  • dobrze rozwinięte umiejętności manualne (montaż / demontaż elementów THT, SMD, BGA)
  • umiejętność czytania schematów układów elektronicznych i znajomość mobilnych systemów operacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia)
  • lokalizacja: Centrum Warszawy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Gdzie szukać pracy jako Technik / Serwisant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik / Serwisant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik / Serwisant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik / Serwisant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.