Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Financial Analyst

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-08-2019, do końca 4 dni
Praca Junior Financial Analyst

Warszawa Śródmieście
NR REF.: 1127400

Dla naszego Partnera z branży nieruchomości komercyjnych poszukujemy Kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisk u Junior Financial Analyst.

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby na stanowisku Junior Financial Analyst będą należeć wszelkie czynności związane z weryfikacją i analizą informacji finansowych, wprowadzaniem ich do systemu, przygotowywaniem raportów finansowych oraz pracą z bazami danych. Będziesz odpowiedzialny także za współpracę z Działem Księgowym oraz wspierał Managera w bieżących zadaniach.

Wymagania:

Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe (kierunek: Ekonomia lub Finanse) oraz roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub budowlanej . Cechować się bardzo dobrą znajomością obsługi MS Office oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego. Niezbędna do podjęcia pracy jest umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność oraz zdolność myślenia analitycznego.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sport ową, ubezpieczenie na życie, dogodną lokalizację biura – tuż przy linii metra oraz kursy języka angielskiego. Zapewniona jest praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole pod okiem doświadczonych specjalistów.

Dodatkowe Informacje

Jeśli interesujesz się obszarem finansów, znasz język angielski i chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie – aplikuj!

Gdzie szukać pracy jako Junior Financial Analyst

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Financial Analyst w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Financial Analyst Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Financial Analyst, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.