Asystent ds. Wprowadzania Danych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-08-2019, do końca 4 dni
Praca Asystent ds. Wprowadzania Danych

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemie
  • tworzenie raportów i zestawień dotyczących obsługiwanych umów
  • porządkowanie cyfrowej dokumentacji
  • wspieranie zespołu w realizacji bieżących zadań
Wymagania:
  • praktycznie posługujesz się pakietem MS Office
  • dokładność i sumienność to Twoje mocne strony
  • dyspozycyjność 160 h miesięcznie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds. Wprowadzania Danych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. Wprowadzania Danych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Promedica24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds. Wprowadzania Danych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. Wprowadzania Danych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Promedica24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.