Wyszukaj spośród 9540 ofert pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-08-2019, do końca 7 dni
Praca Pielęgniarka / Pielęgniarz

SZPZLO Warszawa-Mokotów poszukuje Pielęgniarki/Pielęgniarza

Opis stanowiska

praca w środowisku w Przychodni przy ul. Jadźwingów i w gabinecie zabiegowym w Przychodni przy ul. Chełmska 13/17. Przychodnia przy ul. Soczi ½ etatu pobieranie krwi dla dorosłych.

Wymagania
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • wykształcenie: mgr/licencjat pielęgniarstwa lub średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka
  • kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa rodzinnego lub środowiskowego lub środowiskowo-rodzinnego dla pielęgniarek lub mgr pielęgniarstwa
  • kurs szczepień i kurs EKG (wskazane)
  • doświadczenie zawodowe: mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pielęgniarki,
  • dobra obsługa komputera i znajomość środowiska Windows,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji medycznej,
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych,
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy
  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwe również zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej oraz w niepełnym wymiarze etatu.
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • czas pracy i formę zatrudnienia uzależnione od preferencji
  • wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka / Pielęgniarz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SZPZLO Warszawa-Mokotów lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SZPZLO Warszawa-Mokotów praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
SZPZLO Warszawa-Mokotów

Praca Pielęgniarka / Pielęgniarz, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Katarzyna Śliwowska

rekrutacja@zozmokotow.pl

691 770 870

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie