Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Seris Konsalnet Holding S.A. Lublin Wynagrodzenie do negocjacji

Seris Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa 25 lat, oferując szeroki zakres usług bezpieczeństwa - ochronę fizyczną, zabezpieczenia techniczne i monitoring.
Firma zatrudnia 18 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 700 samochodów. Dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.
Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3500 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla 64 tysięcy obiektów stacjonarnych. W naszej ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów, których monitorujemy ponad 13 tysięcy.
Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Grupa Seris Konsalnet, jeden z liderów w branży ochrony,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu

Miejsca pracy: woj. Lubelskie.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Reprezentowanie firmy na podległym terenie,
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca w branży technicznej ochrony mienia bądź sprzedaży systemów alarmowych,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży będzie dodatkowych atutem,
  • Pełna dyspozycyjność w powierzonym regionie sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży,
  • Urządzenia (komputer, telefon) oraz samochód służbowy,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju i wpływ na własną karierę;

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem woj.Lubelskie do 31.08.2019r.

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.